Dokąd pojechać w ostatnich dniach wakacji?

Dokąd pojechać w ostatnich dniach wakacji?

Polecam krótki wyjazd do Kościeliska (Tatry). Dobre miejsce na odpoczynek i blisko do Doliny Kościeliskiej – to idealne miejsce na spacery po dolinie. Gdy przyjedziecie z małymi dziećmi to dobre miejsce na wspólne wędrówki. Jest polana, woda, więc dzieci mogą się pobawić, są jaskinie i stawa. A dla wytrwałych maluchów schronisko z pyszną szarlotką.

Siedząc przed schroniskiem mamy ładny widok na Tatry Zachodnie, a samo położenie to uroczy zakątek dla lubiących nasze góry.

Super opcja wypoczynku, jeżeli stać Cię na kupno domek w górach i np. nad jeziorem to idealnie. Gdy stać Cię na domek dla siebie to warto zastanowić się, czy będziesz mieszkać przez cały rok?

Czy może tylko w sezonach letnim i zimowy? Widziałem wiele fajnych domków w Gliczarowie Górnym z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Tam powstało wiele ładnych domków, które można wynająć. Wiele domków można znaleźć w Beskidach, dobre bazy wypadowe na trasy turystyczne. Mnie się marzy duży ogród przed domkiem, leżaki, ciepło, dużo słońca i piękny widok na góry. A i obowiązkowo basen!